Hot Magazine° jest bezpłatnym miesiącznikiem informacyjnym wydawanym w Szczecinie.

 

 

 

Hot Magazine° jest bezpłatnym miesięcznikiem informacyjnym wydawanym w Szczecinie. Hot jest pismem adresowanym do ludzi aktywnych, zainteresowanych rozrywką, atrakcjami jakie daje życie w mieście.


Naszą misją jest zaproponowanie czytelnikowi sposobu na aktywne i ciekawe życie.W naszym miesięczniku opisywane są wszystkie najważniejsze wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, modowe, edukacyjne i sportowe odbywające się w mieście w danym miesiącu.

 

W Hot Magazine° znajdują się również wywiady z wyjątkowymi ludźmi, praktyczne porady dotyczące dobrej kuchni, sportowej sylwetki oraz recenzje kinowe, muzyczne i kulturalne.

 

Czytelnicy Hot Magazine° to osoby w wieku 18-40 lat. Duża rozpiętość wieku bierze się z tego, że w obecnym społeczeństwie zaciera się granica pomiędzy rodzicami a dziećmi, młodymi a starymi.

 

Każdy chce mieć smukłą sylwetkę, być dobrze ubrany, pójść na imprezę, a także po prostu być dobrze poinformowany. Odbiorcy magazynu to: studenci, przedstawiciele wolnych zawodów, ludzie prowadzący własną działalność gospodarczą, osoby spędzające aktywnie i na poziomie swój wolny czas.

 

Hot Magazine° dystrybuowany jest w ponad 160 miejscach w Szczecinie. Gazetę można znaleźć we wszystkich modnych klubach, pubach, restauracjach, klubach fitness, jak również na uczelniach wyższych.


 

 

Nakład i cykl wydawniczy - Hot Magazine° ukazuje się raz w miesiącu w nakładzie 6000 egzemplarzy. Drukowany jest na wysokiej jakości papierze kredowym w poręcznym formacie A5.

 

 

Magazyn podzielony jest na stałe działy tematyczne:

 

Publicystyka
Wywiady z ciekawymi ludźmi ze świata kultury, nauki, sportu, recenzje książek, filmów, muzyki

 

MUSS - czyli moda, uroda, sport i styl
Artykuły poradnikowe, artykuły publicystyczne, felietony

 

Kuchnia
Artykuły publicystyczne, felietony, prezentacja wybranych miejsc: klubów, restauracji, kawiarni

 

Edukacja
Artykuły publicystyczne, felietony, prezentacja stowarzyszeń studenckich, artykuły poradnikowe

 

Informacje
Krótkie opisy wybranych najciekawszych wydarzeń w danym miesiącu
(kina, teatry, imprezy, koncert, wystawy), mapa wydarzeń dzień po dniu

 

 

 

Zapisz

Kontakt

Zostaw wiadomość